Merter Vogue
Merter Vogue
Nasıl üye olabilirim ?

mertervogue.com’a üye olmak için, ana sayfamızda “KAYIT OL” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. İşlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?

Sipariş, kargo ve iade sürecini sıkıntısız olarak takip edebilmeniz için mertervogue.com’a üye olmanızı tavsiye ederiz.. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz..


Üye olmak ücretli midir ?

mertervogue.com’a üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.


Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “GİRİŞ YAP” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, ana sayfadaki “İSMİNİZİN YAZDIĞI LİNKE” tıklayarak, gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra KAYDET butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.


Şifremi unuttum, ne yapmalıyım ?

Ana sayfamızda "Giriş Yap" seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Onay Kodu Gönder butonuna bastıktın kısa bir süre sonra e-mail adresinize doğrulama kodu gönderilecektir. Gelen doğrulama kodunu ilgili alana yazıp, yeni şifrelerinizi girdikten sonra Şifremi Değiştir butonuna tıklamanız yeterlidir.


Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?

www.mertervogue.com adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için 0553 909 79 26 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.