Merter Vogue
Merter Vogue
Nasıl sipariş verebilirim ?

• Beğendiğiniz ürünü veya ürünleri alışveriş sepetinize ekleyin.
• İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra , "Sepet Ekranına" gelirsiniz.
• Bu ekranda istediğiniz ekleme, çıkarma, adet bilgisi ve toplam tutar bilgisi görebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için ödeme türü seçersiniz, "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayabilirsiniz.
• Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurursunuz.
• Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Sitemize giriş yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Sipariş Bul” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.


Siparişimde değişiklik yapabilir miyim ?

Siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş üzerinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Dilerseniz sipariş oluşturduktan sonra 10 dakika içerisinde iptal isteğinde bulunup, yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.


Siparişlerimi birleştirebilir miyim ?

mertervogue.com’a adresinde vermiş olduğunuz her sipariş ayrı ayrı değerlendirmeye alınır. Sipariş birleştirme işlemi gerçekleştirilemez.


Siparişimi hediye paketi yaptırabilir miyim? Hediye notu yazdırabilir miyim ?

mertervogue.com’a üzerinden verilen siparişlerde hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır.


Sepete ürün attığımda, ürün bana rezerve edilmiş oluyor mu ?

mertervogue.com sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.


Siparişimdeki ürün/ürünler eksik/yanlış geldi. Ne yapmalıyım ?

Siparişini verdiğiniz ürünün paketini, kargo görevlisinin yanında açmanız gerekmektedir. Eğer paketi içeri götürerek açarsanız, herhangi bir eksiklik/yanlışlık olması halinde bunu ispat edemezsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler ile faturanızda yazan ve koliden çıkan ürünler birbiri ile aynı değilse teslim tutanağını kesinlikle imzalamayın. Kargo görevlisinden "HASAR TESPİT TUTANAĞI" hazırlamasını isteyerek, kargoyu tarafımıza geri iade edin. Kargo şirketi de bu tutanakla beraber kargonuzu firmamıza geri getirmektedir. Kargonuz elimize ulaştığında gerekli kontroller sağlanarak isteğiniz doğrultusunda değişim yada iade işlemi gerçekleştirilecektir.


Siparişimi nasıl iptal ettirebilirim ?

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal etmeniz için bizi aramalısınız.


İptal ettirdiğim siparişin ödemesi ne zaman yapılır ?

Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 10 dakikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi gün içerisinde geri alabilirsiniz.