Merter Vogue
Merter Vogue
Nasıl sipariş verebilirim ?

mertervogue.com’de ödeme işleminizi kredi kartı , kapıda ödeme veya Havale/Eft ile gerçekleştirebilirsiniz.


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı ?

Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme sayfasına geldiğinizde kapıda ödeme, Havale/Eft veya kredi kartı seçeneğini seçebilirsiniz. Sipariş toplamınız 0 ₺ altında ise, 0 TL tahsilat bedeli alınmaktadır.


Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum ?

mertervogue.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı , kapıda ödeme ve havale/eft seçeneği bulunmaktadır. Diğer ödeme seçenekleri konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir ?

mertervogue.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.


Kredi kartı ile alışveriş yaparken güvende miyim ?

mertervogue.com güvenli ödeme sayfası yardımıyla tüm hizmet ödemelerinizi en güvenli yoldan tamamlayabilirsiniz. Güvenli ödeme sayfası PayTR alt yapısını kullanır ve 3D Secure güvenliğiyle kredi kartı ödemelerinizi güvenli yoldan tamamlamanızı sağlar. Ödeme işleminiz tamamlandığında, PayTR üzerinden bir ödeme bilgisi maili alırsınız. Merter Vogue müşteri yetkilileriniz de ödemenizi hızlı bir şekilde onaylayacaktır Ödeme işleminize devam etmeden önce doldurduğunuz form bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmayı unutmayın.


Bilgim dâhilinde olmayan bir harcama gerçekleşti, ne yapmalıyım ?

Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede Addax Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.